Po íránském útoku na letiště v Kuvajtu skončilo v nemocnicích přes 60 lidí

VÁLKA S ÍRÁNEM

Po íránském útoku na letiště v Kuvajtu skončilo v nemocnicích přes 60 lidí
Snímky z nemocnice. Foto: Generální štáb kuvajtské armády
1
Domov
Echo24
Sdílet:

Po středečním íránském útoku na mezinárodní letiště v Kuvajtu bylo do nemocnic převezeno 63 lidí, píše agentura AFP s odvoláním na ministerstvo zdravotnictví. Už dříve média informovala o nejméně jednom mrtvém po tomto úderu.

„Nepřátelské drony dnes zasáhly terminál pro cestující T1 na kuvajtském mezinárodním letišti v rámci íránské agrese, což způsobilo značné materiální škody a zranění několika osob,“ citovala AFP kuvajtskou armádu.

Server televize Al-Džazíra napsal, že zraněným se dostává lékařské pomoci. Lety jsou odkloněny na další letiště v regionu.

Už v noci na středu oblastní velitelství amerických sil na Blízkém východě (CENTCOM) uvedlo, že Írán na Kuvajt zaútočil několika raketami. Úder se ale podle něj podařilo odrazit.

Teherán útoky na sousední státy zahájil poté, co proti němu koncem února Spojené státy a Izrael koncem začaly vést válku.

Sdílet:

Hlavní zprávy

Když je kapitán nas....

KOMENTÁŘ

Jistě, hlavní žně vyjádření k prvnímu vystoupení českého týmu na MS proběhly logicky včera. Bezpočet podcastů, článků, statusů se vynořilo, zápas už rozebral ...

00:07

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články