1 Zprávy TV Barrandov

TV Barrandov ustupuje televizní radě, před půlnocí začne vysílat Naše zprávy. Moderuje Mynářová

, NOVÉ

Témata: ,

Televize Barrandov vrátí do vysílání zpravodajskou relaci Naše zprávy, vysílat ji ale bude až pozdě večer. Moderátorkou má být manželka hradního kancléře Alex Mynářová, která dříve pracovala mimo jiné v České televizi. Uvedl to server Mediaguru s odkazem na web týdeníku Sedmička, který patří do portfolia skupiny Empresa Media stejně jako TV Barrandov.

Desetiminutová relace Naše zprávy se má vysílat každý všední den. Podle programu na webu TV Barrandov v pondělí startuje ve 23:40 hodin, v úterý od 23:55 a i v dalších dnech je vysílání pořadu zařazeno před půlnocí. Umístění pořadu do času mimo prime-time podle Mediaguru naznačuje, že televizi nejde tolik o sledovanost jako spíš o to vyhovět výtkám Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) a zařadit do svého programu zpravodajský pořad.

RRTV totiž upozornila TV Barrandov na porušování podmínek licence, pokud zpravodajský pořad vysílat nebude. TV Barrandov oponovala tím, že pravidelně vysílá pořad Moje zprávy moderovaný Jaromírem Soukupem. Ten ale rada za zpravodajský nepovažuje. Naše zprávy přestal Barrandov vysílat loni v létě.

Pořad Moje zprávy i po návratu relace Naše zprávy nadále zůstává v programovém schématu a ponechává si hlavní večerní vysílací čas od 20:05 hodin.

Čtěte také: Proti korupčním politikům a oligarchům. Rodí se politické hnutí List Jaromíra Soukupa

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.