Chcete zazářit na greenu? Fundlift představuje golfový unikát

Investice do Golfu

Chcete zazářit na greenu? Fundlift představuje golfový unikátNOVÉ 1
Ekonomika

Hrajete rádi golf a chtěli byste díky tomuto sportu vydělat? Nyní máte díky Fundliftu šanci! Společnost Golf Geum Technology je designové studio a výrobce luxusních golfových vozíků, který přichází na golfový trh s technologickou novinkou. Unikátní golfový vozík svým spojením bagu a vozíku, bezkonkurenčními jízdními vlastnostmi, variabilitou a prvotřídním zpracováním představuje revoluci ve svém oboru. Firma na investiční platformě Fundlift poptává financování výměnou za 3leté konvertibilní investiční certifikáty s ročním 10% úrokem v celkovém objemu pět milionů Kč, za účelem podpory spuštění prodejů již druhé generace oblíbených vozíků.

Golf patří dlouhodobě mezi desítku nejoblíbenějších sportů na světě, kdy počet registrovaných golfistů v celosvětovém měřítku je odhadován na necelých 65 milionů.Golf Geum Technology do tohoto odvětví přichází s inovací, která překonává stávající zastaralé stereotypy ve výrobě golfových bagů a vozíků. Její golfový vozík s unikátním designem, kdy hole jsou otočeny hlavou dolů, představuje díky nízkému těžišti revoluci v ovladatelnosti a praktičnosti. To potvrzují i patenty, které má Společnost registrovány na všech hlavních golfových trzích. Společnost po úspěšném prodeji první generace vozíků zahájila předprodeje druhé generace, která nově nabízí také novinku v elektrické variantě s dálkovým ovládáním.

„Když jsem se dostal ke golfu, hned z kraje mi začalo vadit, jakým zbytečně obtížným způsobem jsou golfové hole převáženy. Věděl jsem, že s ohledem na logiku, potažmo ergonomii a fyzikální zákony, musím stávající konvenční řešení vozíků změnit,“ říká zakladatel Golf Geum Technology Richard Kuklík.

Výsledkem několikaletého vývoje je unikátní golfový vozík, který svým spojením bagu a vozíku, variabilitou, prvotřídním zpracováním a použitím nejlepších materiálů apeluje zároveň především na funkčnost a praktičnost. Patentované řešení Golf Geum Technology je inspirováno logikou z pohledu ergonomie i fyziky, hole jsou přehledně uložené hlavou dolů. Díky tomuto řešení má vozík nízko položené těžiště, které umožňuje snadné ovládání a výjimečnou stabilitu i v extrémních náklonech a golfistům odpadá nutnost dotýkat se zašpiněných holí.

„Pozitivní zpětná vazba z prodeje první generace vozíků Golf Geum společnost utvrdila v úspěšnosti jejich produktu a uvedení na trh druhé, vylepšené generace vozíků. První vozíky se prodávaly bez většího marketingu nejen v České republice, Německu, Švýcarsku, ale i např. do Jihoafrické republiky,“ uvádí CEO Fundliftu Radek Musil.

Druhá generace vozíků Grand Decolt je vyvinuta jako plně variabilní systém. Základem je dvojkolka, která má své kouzlo v jednoduchosti a lehkosti ovládání. Jednoduchým způsobem během několika vteřin je možno dvojkolku přeměnit na tříkolový vozík. Největším atributem je možnost připojení elektrického pohonu na dálkové ovládání.

Společnost má v tuto chvíli dokončený vývoj a výrobu pre-série druhé generace vozíků, zahájila předprodeje a momentálně registruje velký zájem a poptávku po nové řadě. Financování získané na platformě Fundlift tak Golf Geum Technology plánuje využít na podporu spuštění prodeje a co nejlepší vytěžení okamžiku uvedení nových vozíků na trh. Prostředky půjdou jednak na marketing a podporu prodeje, tak do zásob hotových výrobků.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.