Spouštíme Echo TV. Začneme s Topolánkem a dalšími kandidáty

Echo TV

Spouštíme Echo TV. Začneme s Topolánkem a dalšími kandidátyAKTUALIZOVÁNO
Dalibor Balšínek a Lenka Zlámalová při zkoušce Foto:

FOTO: Petr Podaný

8
Domov
Echo24
Sdílet:

Názorový internetový deník vstupuje do konkurence internetových tv pořadů a již tento čtvrtek spustí první pořad Echo TV. Nejdříve se představí Echo Lenky Zlámalové, dvacetiminutový rozhovor známé komentátorky. Na začátku roku se objeví pořad o filmu scénaristy, držitele Českého lva za scénář k filmu Pouta, Ondřeje Štindla. Se svými videorozhovory přijde šéfredaktor Echo24 Dalibor Balšínek, který si bude chtít vzpomenout na svou dávnou televizní minulost v TV Nova.

Již tento čtvrtek Echo TV odvysílá rozhovor s Mirkem Topolánkem a zahájí tak sérii rozhovorů s prezidentskými kandidáty. Týden na to bude ve studiu Michal Horáček a předpokládáme, že i tým Jiřího Drahoše vyšle podle svého příslibu i bývalého šéfa Akademie věd, který rovněž usiluje o místo na Hradě.

Echo TV vzniká za produkční spolupráce společnosti 2visible Ludvíka France, který je autorem znělek, a za supervize bývalého televizního reportéra Marka Vítka. V průběhu několika dní začne Echo TV vysílat i zpravodajská videa, později přidáme krátké videokomentáře a další pořady.

Rozhovory povede především Lenka Zlámalová.

Ale chystá se na ně i Dalibor Balšínek.

Echo TV má i dvě varianty upoutávek. Tmavou:

A světlou:

 
 
Sdílet:

Hlavní zprávy

×

Podobné články