1 Střelba v USA

Po střelbě v Denveru a Chicagu zemřelo nejméně pět lidí

Nové

Témata: ,

Při dvou střeleckých útocích v amerických městech Denver a Chicago přišlo o život nejméně pět osob a další byly zraněny. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na informace policie a místních médií.

V Chicagu před nemocnicí zastřelil v pondělí večer muž lékaře, kterého znal. Poté vešel do nemocnice, kde začal střílet a zabil přitom ženu a policistu a dalšího policistu zranil. Uvedl to na tiskové konferenci policejní superintendant Eddie Johnson. Zemřel také střelec, není však jasné, zda se zastřelil sám, nebo ho zastřelil některý z policistů.

Další střelba byla ohlášena v centru Denveru, kde zemřela jedna osoba a tři další byly zraněny. Střelba se rozpoutala v oblasti města známé jako LoDo, která je plná hotelů, restaurací, obchodů a výškových obytných loftů. Žádné další informace k incidentu nejsou k dispozici, policejní mluvčí Doug Schepman pouze uvedl, že zatím nebyl nikdo vzat do vazby.

Čtěte více: Střelec na Floridě zabil dva lidi, dalších pět zranil

Střelec v synagoze v Pittsburghu zabil 11 lidí. Z nenávisti k židům


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.