Muž chtěl ve výtahu znásilnit ženu. Zachytily ho kamery

POKUS O ZNÁSILNĚNÍ

Domov
Echo24
Sdílet:

Pražští kriminalisté pátrají po pachateli, který se pokusil znásilnit ženu. K činu došlo na konci listopadu ve výtahu v domě na Praze 8. Žena se pachateli nakonec ubránila, ten po zastavení výtahu uprchl.

Žena se vracela kolem půl desáté domů, kam ji muž sledoval. Následně za ní vnikl do výtahu, kde ženu napadl. ,,Napadená se začala bránit, kopala a křičela. Podařilo se jí vymanit ze spárů útočníka a použít proti němu slzný sprej, který mu nastříkala do obličeje. Když výtah zastavil v patře, tak agresor z místa utekl,‘‘ shrnul mluvčí policie Jan Daněk.

Pachateli bylo přibližně 40 let, vysoký byl okolo 165 cm s mírně zavalitou postavou. Muž měl počínající pleš, tmavohnědé krátké vlasy a kulatý obličej s plnými tvářemi. Oblečený byl do zimní bundy žluté barvy, která mu byla velká. Mohlo by se jednat o muže z Ukrajiny nebo Moldávie.

Policii se povedlo vypátrat, kde se pachatel pohyboval několik desítek minut před činem. Cestoval z Pařížské ulice směrem na Ládví a cestou patrně oslovil několik dalších žen.


Čtěte dále: Vadná klimatizace? Co způsobilo tragický požár v pražském hotelu?

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Sdílet:

Hlavní zprávy

domov
×

Podobné články