1 KANIBALISMUS

Muž zabil svojí matku, naporcoval ji a pojedl spolu se svým psem

, NOVÉ

Témata: , , , ,

Šestadvacetiletého nezaměstnaného číšníka zadržela ve čtvrtek policie v Madridu poté, co v bytě rodiny nalezla pečlivě uložené a naporcované části těla jeho matky. Muž se vyšetřovatelům údajně přiznal, že některé z částí těla uvařil a podělil se o ně se svým psem, informuje s odkazem na španělská média deník The Daily Mail.

Policisté do bytu, v němž rodina žila, vstoupili kvůli pátrání po pohřešované matce zadrženého. Ta byla podle policie nezvestná celý měsíc. Části jejího těla nalezli v šesti přepravkách. Muž se měl údajně policistům na místě k činu přiznat. Tělo údajně naporcoval, uvařil a snědl je spolu se svým psem přímo v madridském bytě. Nové informace přinesl jen den před soudním slyšením také španělský deník El Mundo, podle nějž měl muž svou šestašedesátiletou matku rozřezat až na tisíc kousků. 

Muž není policii neznámý, už dříve byl několikrát zadržen kvůli domácímu násilí právě na své matce. Podle sousedů i známých měl mladák problémy s drogami. Policie jeho zadržení potvrdila a zveřejnila nahrávku z něj.

Čtěte dále: Čekám, že budu obviněn v kauze mé firmy, je to Ficova msta, říká Kiska

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.