1 Simpsoni v Rusku

VIDEO: Šeď, špína, deprese. Simpsonovic rodinka na ruský způsob

Nové

Témata: , , , ,

Ruský animátor Alexej Semenov známý pod uměleckým jménem Lazy Square představil na sociálních sítích svou verzi populárního seriálu Simpsonovi. Tedy alespoň jejich znělky – a to na ruský způsob.

Je třeba říci, že video Rusům vůbec nelichotí a zachycuje i mnohé stereotypy pohledu na ruskou společnost. Video během dvou dnů od zveřejnění dosáhlo skoro milionu a půl shlédnutí. Umělec vytváří i další vtipná animovaná videa, která sdílí na svém Instagramu a YouTube kanálu.

Oproti klasickému podání je jeho zobrazení ruské rodinky Simpsonů ponuré a depresivní. A všechno se odehrává tak trochu jinak než v originálním seriálu.

Lazy Square v jednom z videí zobrazil 30 let svého života ve 30 vteřinách.

Ve svých videích ukazuje i různé filmy, jako je například Pulp Fiction.

Pouští se i do politických témat, jako je život Baracka Obamy po konci jeho funkce prezidenta.

Čtěte také: Nové „divy světa“ podle UNESCO. Podívejte se

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Echo Komplet

2 999 Kč

Získejte to nejlepší za méně jak 40% ceny! Díky tomuto balíčku si užijete unikátní web bez reklam EchoPrime, denní komentáře Echo24 a Týdeník Echo jak v digitální, tak v tištěné podobě

Více info

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.