1 Morbidní recept

Kalifornská studentka pohostila spolužáky koláčky, byl v nich dědečkův popel

NOVÉ

Témata: ,

Kalifornská policie vyšetřovala čin jisté středoškolské studentky, která směs pro přípravu domácího pečiva obohatila popelem zesnulého dědečka. Výsledek pak ve třídě nabízela k ochutnání spolužákům.

Pečivo podle morbidní receptury okusilo nejméně devět studentů střední školy ve městě Davis západně od kalifornského Sacramenta.

Obvinění z trestného činu podle policie nejspíš nepadne, i když by prý mohlo. Policisté věc postoupili řediteli školy, podle něhož se studentka kaje. „Je to teď záležitost rodiny,“ odevzdal ředitel podle agentury AP kauzu rodičům provinilců.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také:

Desítky lidí se otrávily na pohřební hostině v Peru, deset jich zemřelo

Koláček za 10 korun přišel prodejce na 11 tisíc. Zapomněl vydat účtenku


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.