1 radikální krok

Trump vyhrožuje, že kvůli migraci zavře hranici s Mexikem

NOVÉ

Témata: , , ,

Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek na twitteru varoval, že kvůli ilegální migraci zavře hranici s Mexikem. Pokud Mexiko příliv běženců nezastaví, pošle k jižní hranici Spojených států vojáky.

„Musím tím nejdůraznějším způsobem požádat Mexiko, aby tento nápor (migrantů) zastavilo – a pokud to nedokáže, povolám americkou armádu a uzavřu naši jižní hranici,“ napsal Trump.

Šéf Bílého domu dlouhodobě prosazuje projekt výstavby zdi na americko-mexické hranici, která by podle něj měla zabránit nelegální migraci do USA. Hranice Mexika a Spojených států je dlouhá přes 3100 kilometrů. Před časem navrhl, aby Španělsko vystavělo zeď přes Saharu, a vyřešilo tak problém s ilegální migrací.

Čtěte také: Kalifornská studentka pohostila spolužáky koláčky, byl v nich dědečkův popel

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.