1 radikální krok

Trump vyhrožuje, že kvůli migraci zavře hranici s Mexikem

NOVÉ

Témata: , , ,

Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek na twitteru varoval, že kvůli ilegální migraci zavře hranici s Mexikem. Pokud Mexiko příliv běženců nezastaví, pošle k jižní hranici Spojených států vojáky.

„Musím tím nejdůraznějším způsobem požádat Mexiko, aby tento nápor (migrantů) zastavilo – a pokud to nedokáže, povolám americkou armádu a uzavřu naši jižní hranici,“ napsal Trump.

Šéf Bílého domu dlouhodobě prosazuje projekt výstavby zdi na americko-mexické hranici, která by podle něj měla zabránit nelegální migraci do USA. Hranice Mexika a Spojených států je dlouhá přes 3100 kilometrů. Před časem navrhl, aby Španělsko vystavělo zeď přes Saharu, a vyřešilo tak problém s ilegální migrací.

Čtěte také: Kalifornská studentka pohostila spolužáky koláčky, byl v nich dědečkův popel

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.